یک شروع تازه!

0007-a-new-start-featured-image
فوریه 6, 2017

یک شروع تازه! حدود یک سال پیش بود که این وبلاگ رو شروع کردم. برنامه های زیادی توی ذهنم بود که انجام بدم. از جمله نوشتن یه سری آموزش AngularJS نسخه‌ی ۱ که تا حدودی هم کاملش کردم. اما به دلایلی همچون ارایه نسخه‌ی ۲ از این فریمورک محبوب اون آموزش ادامه پیدا نکرد. و اینجا هم میخوام پایان آموزش رو اعلام کنم و بخش های دیگری ازش نوشته نمیشه. به دوستان هم توصیه میکنم به سراغ فریمورک‌های دیگه برن. بخاطر سرعت خیلی زیادی که این چند سال توی توسعه‌ی وب شاهدش هستیم، متاسفانه انگولار نسخه‌ی ۱ دیگه به تاریخ پیوسته.

این روزها هم سرم به Nodejs و فریمورک‌های خیلی خوب اون مثل Express و Socket.io گرم هست. با دیتابیس‌‌هایی مثل MongoDB و Redis هم دارم کار میکنم. و در نهایت هم با چندتا وب سرور جدید و کارآمد مثل Nginx و Lighttpd هم دارم کار میکنم. کلا سرم شلوغ شده. همش هم بخاطر دوتا پروژه‌ی شخصی و جدید هست که دارم کار میکنم و به زودی همینجا راجع بهشون مینویسم.

از حالا به بعد، سعی میکنم هفتگی تکنولوژی جدیدی که تو طول اون هفته یاد گرفتم رو راجع بهش بنویسم. هر موقع هم با مورد جدیدی و جالبی مواجه شدم حتما اینجا ازش مینویسم. شما هم اگر مورد جالبی دیدید، یا مطلبی مد نظرتون بود بهم ایمیل بزنید حتما راجع بهش مینویسم.

<i class=icon-comment></i> گفتگو

avatar
  اشتراک  
با خبر شدن از